5. MEMORIAL OF JIRI NECID 2016

Previous year: 2015 MJN 2015
Next year: 2017 MJN 2017

Result lists

 Baton Stage  Baton March  Baton Stage Little  Baton Formation  2 Baton Formation  Pom Stage  Pom Stage Little  Pom Formation  Mix formation


GOLDEN MAJORETTE

 RESULT LIST Golden Majorette_small
Interesting spectacle can be a choice of Golden Majorette. Active competitors from 14 years old (2002) attended a Memorial of Jiri Necid may participate. In the case of a higher number of applicants have priority majorettes, who compete in the group or submitted an application sooner.
Disciplines: 1. Verbal communication (introduction of myself, your club and city) to 15 seconds
2. Demonstration of marching step for accompanying organizer´s music in 30 seconds. Mandatory outfit: majorette cap, majorettes boots
3. Own performance with music in the length of competition´s time

Gallery

Record online stream

Video: Ing. Irena Vrbová, Bc. Ludvík Berger
Provider: www.vysilamezive.cz

 Here

Photo

Part I.
Part II.
Part III.
Photographer: Martin Vávra

DSC_0627

Video

Source: Město Hranice – Hranické televizní zpravodajství 7. června 2016
START 7:44

Registered States

Registration fees

Solo 10 EUR
Duo-trio 20 EUR
Mini 30 EUR
Group ( stage, march) 80 EUR
Group ( stage + march) 120 EUR

Prices do not include meals and accommodation


Auspices


Comments

 1. Markéta Kunzová says

  Dobrý večer.
  Sleduji střídavě od 11.00 hod soutěž Memorial J. Necida přes web. majorettes a musím říct, že nyní ve 22,00 hod lituji všechny soutěžící, které ještě musí vystupovat a všechny ostatní, které na ten KONEC čekají.
  Škoda, že tak v klidu jako probíhalo zahájení, také soutěž nekončí – tolik “padlých” hůlek jsem dlouho neviděla. Únava děvčat je téměř hmatatelná i přes obrazovku (u dua Elite Ostrava už asi kolaboval i kameraman).
  Konstatuji – organizačně velmi špatně zvládnutá akce. Ještě že zasáhl pan správce 🙂

  Návrh: Možná bychom mohli Golden mažoretku volit přes Web a ne vsazovat už do takto časově natěsnané soutěže.

  Markéta Kunzová, unavená mamka čekající na návrat mažoretek

 2. Naštvaná soutěžící says

  Mohla bych se prosím vás zeptat, co mají znamenat ty postupy na MS?! Jaktože postupuje někdo, kdo má méně bodů než ostatní? To jako bodujete podle národnosti? Třeba pojede polka a vy ji date plus body, že je z polska a češkám uberete nebo co? MS má být přece utkání těch nejlepších z nejlepších, a ne že si tam někoho tak random flinknete.. Když už, tak ať postoupí první 3 a pak se to nějak dovyhodnotí.. Teď si asi říkáte, ze by to byla soutěž jenom prakticky mezi ČR… Když už, tak si ti nejlepší třeba ze slovenska, polska,… mají vybojovat na svém Mistrovství.
  Myslela jsem si, že se tu hraje fair-play..

 3. Jana Bugalová says

  Dobrý den,
  bohužel i já se musím přidat k výše uvedenému komentáři…všechna čest všem účastníkům soutěže, ale jedno velké mínus organizátorům!! Přeplněné šatny a o slušně vypadajících toaletách nemohla být ani řeč!! Účastníci během celého dne pobývali především venku, nechci domyslet, kam by se schovali před deštěm!! Vrchol všeho bylo uzavření šaten, přestože soutěž dále pokračovala..Pro další ročník soutěže určitě zvolte jiné prostory a nebo uzavřete přihlášky při optimálním počtu přihlášených účastníků..předvádět taneční výkony ve 22hodin po celodenním pobytu na sluníčku byly opravdu výkony hodné medaile

 4. Lucie Lajbnerová says

  Dobrý den,
  jako matka jedné z účastnic musím reagovat na příšernou organizaci a nesoudnost poroty. Se svou dcerou jsem za 8 let co dělá mažoretku navštívila nesčetně závodů. Toto bylo nejhorší co jsem kdy zažila. Děvčata se musely převlékat venku na trávníku, kde také byly nuceni trávit celý den. Chaotické přísliby vyhlášení výsledků dopoledního programu okolo 15té hodiny se s konečnou platností v 15:30 zrušilo. Čekání do 22ti hodin přineslo až urážející pocit ignorace vůči soutěžícím, místo vyhlášení výsledků zaslání medailí po trenérkách (to jste to mohli poslat poštou). V neposlední řadě mě zaráží přístup poroty. Podle čeho posuzují? Děvčata kterým spadne 19 hůlek přitom nemají téměř žádné složité prvky porazí team který má jeden složitý prvek za druhým a hůlky spadnou 4 ? Podívejte se na stremu na vystoupení baton skupiny. Jsou tam čtyři týmy ( dlouho Vás to nezdrží) a posuďte selským rozumem jak která děvčata zacvičila a poté to porovnejte s rozsudkem poroty. POROTA BY SE MĚLA ZAMYSLET ZDA SEDÍ NA SPRÁVNÝCH ŽIDLÍCH !!!!!!! Za mě na Vaši akci už nikdy!!!!!

 5. Katka says

  Dobrý den I ja musím reagovat nejhure organizována soutěž.Mé dceři ke 11 let na sotez vyráželi v sobotu v 04:15 a vrátila se domu v neděli 03:45
  odpoledne už nebylo ani kde koupit pití.záchody prý katastrofa.Hodnocení poroty jak mohly vůbec rozume hodnotit vystupující pozdě večer?Je to nezodpovědnost a nefer všem ucinkujicim.Proto holky smekám před Vámi. Všechny jste vítězky ze jste to zvládly.

Leave a reply:

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*